Dizi Arşivi -

(IMDb: 8.3)
Age of Youth izle, Dizinin konusu ; bir evi paylaşan üniversite öğrencileri Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Kang Yi-Na (Hwa Young) ve Yoo Eun-Jae’nin (Park Hye-Soo) etrafında dönmektedir. Age of Youth final izle..
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Han Ye-ri, Han Seung-yeon, Park Eun-bin, Ji Woo, Choi A-Ra
Tür : Dram, Gizem, Komedi
(IMDb: 7.9)
Tokyo Ghoul izle, Anime konusu Tokyo'da insanları yiyen gizemli hortlakların neden olduğu gerilim dolu bir korku hikayesi başlar. Bu gizemli hortlakların verdiği korku tüm insanları etkisi altına almıştır. Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Kaneki, tıpkı kendisi gibi bir kitap kurdu olan Rize'yle Café Anteiku'da karşılaşır. Kaneki, kaderinin bir gecede değişeceğinin farkında değildir. Tokyo Ghoul Final izle
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Natsuki Hanae, Sora Amamiya, Shintarou Asanuma, Takahiro Sakurai, Sumire Morohoshi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Gizem, Macera
(IMDb: 7.0)
Possessed izle, 2019’un ilk yarısı bitmeden yayınlanacak olan dizi Possessed, fantastik ve komedi türlerinde olacak.Konusu kısaca şöyledir; Kang Pil Song huyu suyu herkesçe kabul edilmiş bir dedektiftir.O, çok tembel,küfürbaz ve huysuz biridir.Ancak çevresindekiler onun kalbinin temiz olduğunu bilmektedir.Hong Seo Jung, dizideki en gizemli karakter.Bazı içgörü yeteneklerine sahiptir.İnsanların hayatlarına dair yaptığı tahminler doğru çıkmaktadır.Ancak bu durumu kimse bilmemektedir.O, kendini insanlardan soyutlayarak hayatını yaşamaktadır.Kang Pil Sung, bir davayı soruşturmaya başlayınca yolu Hong Seo Jung ile kesişir ve birlikte davayla ilgilenirken aralarında birtakım duygular gelişecektir. Possessed Son bölüm ve final izle..
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Song Sae-byuk, Go Joon-hee, Yeon Jung-hoon, Jo Han-sun, Lee Won-jong
Tür : Gizem
(IMDb: 8.1)
A Korean Odyssey izle, insanüstü bir yaratıktır ve aslında Kutsal Yeşim İmparatorluğu’nda yaşamaktadır. Çarpıcı, gururlu ve oldukça karizmatiktir. Yaptığı bir hata sonucunda güçleri elinden alınır ve hapsedilir. Son O-Gong’un bir türlü anlaşamadığı Woo Ma-Mang, insanların dünyasında büyük bir eğlence ajansının başındaki kişilerden biridir. Dünyadaki kimliğinden ayrı olarak o, yaklaşık bin yıldır dünyanın aydınlık bir yönünü görmeyi bekleyen kibar bir şeytandır. Son derece güzel ve tatlı olan Jin Sun-Mi ise sadece lanetli diye tabir edilen evlerle ilgilenen bir emlakçıdır. A Korean Odyssey Son bölüm ve final izle.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Lee Seung-gi, Cha Seung-won, Oh Yeon-Seo, Lee Hong-gi, Jang Gwang
Tür : Gizem, Komedi
The Smile Has Left Your Eyes izle, Dizinin konusu gizemli bir hikaye konu ediliyor.Yoo Jin-Gook 17 senedir cinayet masasında görev yapan bir polistir.Geçmişinde yaptığı birtakım hatalar onun hayat enerjini düşürmüştür.Kız kardeşi Yoo Jin-Kang ile birlikte anne ve babalarını küçük yaşlarda kaybettikten sonra kardeşine hem anne hem baba olmuştur.Yoo Jin-Gook, öldürülen genç bir kızın cinayetini soruşturmaya başlar ve bu dava onu Kim Moo-Young isminde bir adamla karşı karşıya getirir.Tesadüftür ki Kim Moo-Young ile Yoo Jin-Gook’un kız kardeşi Yoo Jin-Kang birbirlerini tanımaktadırlar.Yoo Jin-Gook, bu adamın kardeşinin etrafında olmasını engellemek için elinden geleni yapacaktır. The Smile Has Left Your Eyes Son bölüm ve final izle.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Seo In-guk, Jung So-min, Park Sung-woong, Seo Eun-su, Jang Young-nam
Tür : Dram, Gizem, Suç
Filtrele 25 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori